您好,欢迎访问白银金奇化工科技有限公司官方网站!

选择语言版本: 中文 English русский مالتی

مشخصات شرکت

معرفی شرکت شرکتعلمی فناوریصنایع شیمیایی با مسئولیت محدود بَییینجینچیدر جولای سال 2007 تأسیس شد، این شرکت در مرکز گسترش صنعت فناوری های نوین ملی بَییینآکادمی علوم چین قرار دارد. این شرکت کاملا مجهز ، دارای قدرت تکنولوژی قوی، امکانات آزمایشگاهی کامل، بعد از سالها توسعه، دارایی کلی شرکت از زمان شکل گیری تاکنون 26 میلیون دلار است. این ش[MORE]

عامل تسهیل سیمان کاری چاه جدید

 عامل تسهیل سیمان کاری چاه جدید
 عامل تسهیل سیمان کاری چاه که مهم ترین افزودنی استفاده شده برای تکنولوژی کاهش چگالی دوغاب سیماناست، تأثیر مستقیمی بر چگالی دوغاب چاه، مقاومت فشاری و دیگر شاخصهای فنی دارد. عامل تسهیل کننده سیمان کیفیت بالا می‌تواند باعث پایداری دوغاب سیمان، سیالیت مطلوب، بالا رفتن مقاومت فشاری، کم شدن میزان آب زدایی، کم شدن مایعات آزاد، متراکم نشدن بعد از بسته شدن سیمان، ساختار ظریف و کم حجم، نفوذ پذیری کم و قدرت ضد-سیالی ثابت می‌شود.
شرکت علمی فناوری صنایع شیمیایی با مسئولیت محدود بَی‌یین‌جین‌چی عامل تسهیل سیمان کاری چاه را تولید کرده است و محصول BYJ-1 یک نوع ماده کامپوزیت جدید است که ترکیبی از مواد فوق سبک آلومینوسیلیکات است و سفت شدگی مواد را کاهش می‌دهد. با استفاده از ترکیب عامل تسهیل کننده چسبندگی، چگالی پایین دوغاب سیمان، چگالی کاهش می یابد، سیالیت بهبود می یابد، پایداری افزایش، نرخ جداسازی آب کاهش و بعد از سفت شدن قدرت افزایش می یابد. با استفاده از عامل تسهیل کننده، دوغاب سیمان مهیا شده به طور موثری مشکل فشار پایین و نشتی را حل می کند، فاصله ایزولاسیون طولانی چسبندگی چاه و حفاظت از منابع نفت و گاز مشکلات سخت ر حین انجام کار است ، و به طور موثری کیفیت ساخت را تضمین می کند.
مشخصه های عملکرد عامل تسهیل سیمان کاری چاه (BYJ-1)
به دلیل نرخ جذب پایین، مقدار آب لازم برای ترکیب دوغاب را کاهش می‌دهد، در نهایت نشان می‌دهد که در مقدار آب یکسان ترکیب مواد با دوغاب سیمان نسبت به دوغابی سیمانی که به طور معمول استفاده می‌شود روان تر است.
1. پایداری گرمایی، ماندگاری
به دلیل این که مواد شامل ترکیب مواد آلومینوسیلیکات های فوق سبک مختلف است، مقاومت حرارتی سنگ سیمان افزایش می یابد، به خصوص در چاه های نفتی آب بندی شده با درجه حرارت بالا کاربرد دارد، و به طور موثری از کاهش قدرت سنگ سیمان به دلیل گرما جلوگیری می کند، به طور همزمان،  این مواد همچنین از به درازا کشیده شده زمان که باعث کاهش قدرت سنگ سیمان می‌شود جلوگیری می کند، و ماندگاری و نفوذناپذیری سنگ سیمان را بهبود می بخشد.
2. کم شدن آب زدایی
این مواد شامل پلیمرهای کربوکسیل و هیدروکسیل قابل حل در آب است، که توسط ذرات سطحی سیمان جذب می‌شود، یک لایه جذب آب شکل می‌دهد، برای تولید سیمان ذرات به هم پل می زنند و ساختار مشبک را تشکیل می دهند، مقدار آب آزاد بیشتری را مقید می کنند، ترک بین ذرات سیمان را سد می کند، نفوذ پذیری کیک فیلتر سیمان را کاهش می‌دهد؛ به طور همزمان این مواد باعث چسبندگی پایدار بتن می‌شود، خشک شدن دوغاب نامناسب است ، برای این که آب زدایی را کاهش دهد
3. هزینه تولید پایین
استفاده از فناوری های نوین و تولید صنعتی پیشرفته شرکت علمی فناوری صنایع شیمیایی با مسئولیت محدود  بَی‌یین‌جین‌چی به تولید محصول داخلی عامل تسهیل سیمان کاری چاه BYJ-1 منجر شده است، این محصول می‌تواند فشار چاه های عمیق را تحمل کند، ساخت امن چاه های عمیق را تضمین کند، استفاده از مواد سیمان کاری، هزینه سیمان کاری چاه را به طور مؤثری کاهش دهد.